جمعه , ۲۸ خرداد ۱۴۰۰
فوری
خانه / اخبار / اخبار بین الملل / کشتار مسلمانان توسط مدعیان اسلام

کشتار مسلمانان توسط مدعیان اسلام

کاریکاتور نیمه صعود نیمه یهود

تاکنون دلایل و انگیزه های مختلفی برای مداخله عربستان سعودی و کشورهای وهابی در بحران سوریه بیان شده است. فتوا های زیادی برای کشتن و قتل سوریه ای ها از طرف وهابیون و سران کشورهای عربی صادر گردیده، اما یکی از مقامات سابق سعودی دلیل اصلی این اقدامات را جلوگیری از تشکیل «ماه کامل شیعی»  و یا همان جنگ با شیعیان دانسته است.

ترس رهبران سعودی که در قالب سندی متعلق به سال ۲۰۰۹ از سوی ویکی لیکس افشا شده، مربوط به اشاعه مکتب شیعی و طاغوت ستیزی است که در شیعان به برکت امامان معصوم بالاخص امام حسین (ع) وجود دارد.

به همین دلیل عربستان سعودی کیفیت تسلیحات ارسالی برای شورشیان سوری را افزایش داده و ارسال موشک های ضدهوایی را نیز در دستور کار خود قرار داده است. با این حال، کارشناسان نظامی معتقدند این تسلیحات هنوز هم برای پیروزی شورشیان کافی نیست. بر همین اساس، مقامات ارشد سعودی خواستار مداخله بیشتر ایالات متحده و ارسال مستقیم سلاح از سوی این کشور برای شورشیان هستند.

اعدام کودک توسط تروریست های سوریه ای

این گونه همبستگی و اتحاد با کفر و نظام سلطه گری آمریکا با وجود آیات بسیار صریح قرآن کریم در بیان دوری از کفار و مشرکین و ایجاد صلح در میان برادران دینی خود، خط بطلانی بر هرگونه ادعای مسلمان بودن وهابیون و خلفای آل سعود کشیده و روابط دوستانه هر کشوری از جمله ایران با این حرامزادگان آل  ابی سفیان و معاویه، چیزی جز همدستی و همکاری با این اعمال جنایتکارانه آنان نیست.

درباره ادمین

هم در پی بالائیــــان ، هم من اسیــر خاكیان هم در پی همخــــانه ام ،هم خــانه را گم كرده ام آهـــــم چو برافلاك شد اشكــــم روان بر خاك شد آخـــــر از اینجا نیستم ، كاشـــــانه را گم كرده ام درقالب این خاكیان عمری است سرگردان شدم چون جان اسیرحبس شد ، جانانه را گم كرده ام

مطالعه دیگر مطالب

بهترین زهد و خویشتنداری

هیچ خویشتنداریی سودمندتر از دوری از حرام و پرهیز از آزار مؤمنان نیست.

مباهات خداوند و فرشتگان

هر کس وظایف خود را نسبت به مومنان انجام دهد خداوند و فرشتگان به او مباهات می کنند.

یک نظر

  1. oh dear god! why did they do this to those innocents..??

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image