شنبه , ۱ آبان ۱۴۰۰
فوری
خانه / اهداف ما

اهداف ما

بسم الله الرحمن الرحیم

حمد بى‏حدّ و ستايش بى‏عدد شايسته خداوندى است كه جهانيان را از ظلمت نيستى بصحنه نورانى هستى آورد، و لباس زيباى وجود بر اندام نارساى آنها پوشانيد.
آنگاه از ميان سلسله كائنات، بنى نوع آدم را بر گزيد، و تاج كرامت بر سر آنان نهاد، و آنها را نمونه اعلاى آفرينش قرار داد.
سپس پيامبران راستين و جانشينان معصومين آنها را مأمور ساخت تا شاهراه زندگى و طريق صحيح كسب علم و معرفت را بآنان بياموزند، و بدين وسيله چراغى فرار راه آنها بيافروزند، تا هر كس بميزان سعى و كوشش و همت خود اين راه را پيموده، و با تشخيص حق از باطل و درّ از خزف بمقام عالى انسانى، و مطلوب حقيقى روحانى نائل گردد. إِنَّا هَدَيْناهُ السَّبِيلَ إِمَّا شاكِراً وَ إِمَّا كَفُوراً بدين گونه بندگان خود را با سر چشمه هستى و قدرت لا يزال غيبى آشنا ساخت تا با نيروى تفكّر و خرد دين الهى را انتخاب نموده، و رابطه خويش را با آن منبع فيّاض سرمدى بر قرار سازند و از آن پس تعليمات حيات بخش انبياء عظام و كتب آسمانى خود را كه در هر دوره و كوره‏اى راهنماى مجتمع بشرى بودند، با بر انگيختن آخرين نسخه اتم الهى، حضرت رسالت پناهى، پيغمبر ختمى مرتبت وجود اقدس محمّد بن عبد اللَّه صلّى اللَّه عليه و آله و نزول قرآن مبين كه ناسخ تمام كتب منزله پيشين است دوره نبوّت و پيغمبرى و شارعيّت را ختم، و تأسيس دين جديد و تدوين قانون ديگر را تا أبد و انقراض عالم مهر و موم كرد.

ما كانَ مُحَمَّدٌ أَبا أَحَدٍ مِنْ رِجالِكُمْ وَ لكِنْ رَسُولَ اللَّهِ وَ خاتَمَ النَّبِيِّينَ وَ مَنْ يَبْتَغِ غَيْرَ الْإِسْلامِ دِيناً فَلَنْ يُقْبَلَ مِنْهُ وَ هُوَ فِي الْآخِرَةِ مِنَ الْخاسِرِينَ.

سر انجام بمنظور صيانت آن دين حنيف و حفظ آن گوهر شريف از دستبرد و تصرف و تحريف دوازده نور پاك و گوهران تابناك را كه از امام نخستين، شاه ولايت: امير المؤمنين على بن ابى طالب عليه السّلام آغاز و بحضرت بقية اللَّه في الارضين پادشاه غائب جهان، پيشواى منتظر، و مهدى موعود امم، نهمين فرزند امام حسين عليه السّلام: حجة بن الحسن العسكرى ارواحنا فداه پايان مييابد امامان بحق و حافظان دين و مربّيان نفوس بشرى گردانيد، و اطاعت آنان را براى تأمين اين مقصد عالى بر تمام بندگان خود فرض شمرد.

بقوله تعالى: أَطِيعُوا اللَّهَ وَ أَطِيعُوا الرَّسُولَ وَ أُولِي الْأَمْرِ مِنْكُمْ: صلّى اللَّه عليهم اجمعين و السلام علينا و على عباد اللَّه الصّالحين.

به نام خدایی که عزت مخصوص او، پیامبرانش و مومنین است و اوست که ما را در سایه آن گوهران نورانی هستی عزت داشتن کشوری اسلامی بخشیده.

مردم سربلند ایران اسلامی در وحله های مختلف در برابر استکبار و حجوم شیطان و حزبش ایستادگی کردند. در مرحله های بسیار دشواری همچون انقلاب بر علیه فساد شاهنشاهی، تشکیل حکومت اسلامی، دفاع مقدس، مبارزه با منافقان و از همه دشوارتر جنگ رسانه ای و تهاجم فرهنگی الگویی نمونه برای جهانیان بوده و هستند. در این کارزار همانند هر میدان رزم دیگری نیاز به جنگجو و نیاز به سلاح است. جنگجویان این کارزار باید جوانان مسلمان و بصیر کشورمان باشند که مسلح به دانش و بصیرت شدند و با آگاهی از هدف دشمن و شناخت حربه هایش خود را مستحکم تر و استوار تر کرده و در پناه هدایت الاهی، ابتداً خود را ایمن کرده و بعد به آگاه سازی اطرافیان بپردازند.

از این رو هدف اصلی برپایی این تارنما، ارتباط با مردم ایران و غیر ایرانی بوده تا از این طریق سطح آگاهی افراد جامعه به خصوص نوجوانان و جوانان را بالا برده و مسلمانانی منتظر، آگاه و آماده برای طهور حق باشیم.

یا حق